„Za przyczyną Maryi”. Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ!

1
Fot. Wydawnictwo 3DOM

Zbliża się maj – miesiąc Maryi! Nie da się ukryć, że postać Matki Bożej w naszym kraju ma ogromne znaczenie – to ku jej czci kapłani odprawiają wzniosłe majowe nabożeństwa, a wierni odmawiają cząstki Różańca oraz litania o jej wstawiennictwo. Kult maryjny występuje w naszej kulturze od wieków, dowód na to może stanowić chociażby najstarszy zachowany wraz z melodią polski tekst poetycki „Bogurodzica”.

Matka Boża odgrywa wielką rolę w naszej historii – to w Jej ręce król Jan Kazimierz powierzył nasz kraj w czasie potopu szwedzkiego. Śluby lwowskie złożone w 1659 roku, nie są jednak jedynym ważnym wydarzeniem łączącym Maryję z naszym narodem. Mówiąc o najeździe Szwedów na Polskę, nie można bowiem zapominać także o niezwykłej obronie klasztoru jasnogórskiego, w której powszechnie dopatruje się ingerencji samej Matki Bożej. Zwycięstwo to miało także symboliczne znaczenie ochrony chrześcijańskiego ducha narodu. W związku z tym, iż Maryja stanowi bardzo istotną postać w dziejach naszego kraju – każdego roku, w dniu trzeciego maja, obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć" George Orwell
Prosimy o rozważenie wsparcia naszego portalu. W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

W jaki sposób przygotować się na wszystkie poświęcone naszej Wspomożycielce uroczystości oraz jak wczuć się w szczególny charakter dedykowanego Jej miesiąca? Nie zapominajmy przede wszystkim o wyrażeniu wdzięczności za wszystkie wstawiennictwa, których mogliśmy dostąpić z Jej strony. Nasza wdzięczność nie mogłaby jednak być szczera bez rozumienia wielkości Jej czynów. Aby w pełni zrozumieć to, w jak ogromnym stopniu Matka Boża pomaga w życiowych zdarzeniach, należy choć w pewnym zakresie zaznajomić się z Jej ingerencjami, których doświadczyli nasi przodkowie. Wydawnictwo 3DOM wyszło naprzeciw wymaganiom każdego wiernego katolika, i w związku z tym, tuż przed majem, udostępnia pozycję idealnie przygotowującą do zrozumienia darów i łask płynących od Bożej Rodzicielki – publikacja tym samym ułatwia każdemu katolikowi w sposób świadomy celebrować wszystkie majowe nabożeństwa.

Książka „Za przyczyną Maryi” autorstwa Ojca Teodora Jakuba Naleśniaka, koncentruje się na przedstawieniu licznych historii z życia ludzi, w których dopatrywać się można nadzwyczajnej ingerencji Matki Boskiej. Wszystkie opowieści zostały zaczerpnięte z wydawanego niegdyś miesięcznika „Róża Duchowna”. Dzieło udowadnia, że miłość Maryi do Swoich dzieci jest nieograniczona i ujawnia się ona nawet w momencie, gdy schodzą one na złą drogę. Kary grzeszników, którzy dopuścili się ubliżania Matce Bożej, również miały głębsze znaczenie – wymierzane były zawsze w taki sposób, by człowiek wiedział za co sobie na nie zasłużył i tym samym mógł zrozumieć swój błąd. Zarówno dowody cudownej Opieki, jak i umoralniające kary, które za zadanie miały sprowadzić zbłąkaną owcę na właściwą ścieżkę, zostały gruntowanie opisane w dziele, które Wydawnictwo 3DOM pragnie, drogi czytelniku, złożyć w Twoje ręce.

Ten niezwykły zbiór pomoże nie tylko uzmysłowić sobie wielkość Maryi, ale także wzbudzi w nas jeszcze większą gorliwość w odmawianiu Modlitwy Różańcowej. Książka jest już dostępna w przedsprzedaży: https://3dom.pro/18461-o-teodor-jakub-nalesniak-za-przyczyna-maryi-przyklady-opieki-krolowej-rozanca-sw-tom-i.html

Widoczność naszego portalu w mediach społecznościowych została mocno ograniczona w ostatnim czasie. Przez spadek zasięgów dochody z reklam zmniejszyły się 5-krotnie. Aby przetrwać ten trudny czas potrzebujemy Waszej pomocy.

Tylko dzięki wsparciu będziemy w stanie dalej działać i przekazywać nieocenzurowane wiadomości, które pomijają mainstreamowe media. Liczy się każda złotówka!

W obecnej sytuacji utrzymanie strony miesięcznie kosztuje 2800.

320 zł
12%

Serdecznie polecamy i zachęcamy do zaznajomienia się z tym niezwykle ciekawym i uświadamiającym dziełem, które z pewnością zupełnie odmieni u każdego z nas postrzeganie codziennych problemów.

 


Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl